Atölye

Reflektörler

Fotoğrafçılığa hobi olarak gönül vermişlerin yanı sıra birçok profesyonel fotoğrafçının da ürünlerini beğeniyle kullandığı bir marka olan California Sunbounce ya da kısa adıyla CalSun, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden tepelaşlarıyla kullanım için ürettikleri ufak boyutlu aksesuarların yanı sıra çok daha büyük boyutlu reflektör ve difüzörleriyle tanınıyor. Markanın ürün skalasında katlanabilir el modellerinin dışında değiştirilebilir panelli çerçeveli ürünler de mevcut. Çerçeveli reflektörlerde yüzey değişikliği yapabilir ya da difüzör paneli takarak bu yönde kullanıma uygun hale de getirebilirsiniz. CalSun’ın difüzör seçenekleri fazla olmasa da çok iyi ürünleri var.

REFLEKTÖRLER

Popüler gümüş/beyaz ve altın/beyaz yüzeyli seçeneklerin yanı sıra altın ve gümüşün bir karışımı olan Zebra/ white gibi özel relektörler tasarımları da var. Markanın yarı saydam difüzör modelleri de var. Çoğu çerçeveli olan ürünlerinin arasında bizim favorilerimiz Micro-Mini ve Mini versiyonları. Sun-Mover ürünü tutma saplarıyla bükerek yansımayı odaklama veya yayma fırsatı sunan oval bir disktir.

SUNBOUNCE SUN-MOVER: (84x77cm) Silver/ white: 64$; Zebra (gold & silver) /white: 80$
SUNBOUNCE SUN-BOUNCER MICRO-MINI TRAVELLER KIT: (60x90cm) Silver/white: 100$; Zebra (gold & silver) /white: 150$
SUNBOUNCE MINI KIT: (90x125cm) Silver/ white: 190$ Zebra (gold & silver) /white: 220$ Zebra relektör (çerçevesiz): 140$
SUNBOUNCE SUN-STRIP MINI: (125x57cm) Zebra/white: 230$
SUNBOUNCE PRO KIT: (130x190cm) Silver/ white: 280$ Zebra (gold & silver)/white: 320$ Gold/white relektör (çerçevesiz): 110$ Silver/white relektör (çerçevesiz): 150$ Zebra relektör (çerçevesiz): 190$
SUNBOUNCE SUN-BOUNCER BIG KIT: (180x245cm) Silver/white: 340$

Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın